Pierścień, tak jak inne produkty marki został zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech z silikonu medycznego, dzięki czemu mamy 100% pewności co do pochodzenia i bezpieczeństwa materiałów.

NOS Wyposażony jest w dwa silniki o dużej mocy oraz specjalne punkty nacisku dzięki, którym gadżet trzyma się na miejscu i jednocześnie pomaga utrzymać mocniejszą erekcję.

Dodatkowo, jego kształt jest wydłużony oraz wygięty pod odpowiednim kątem – wibrujące uszka trafią więc tam gdzie powinny, co w przypadku pierścieni krótszych może nie być takie oczywiste

Gadżet może posłużyć również jako klasyczny stymulator łechtaczki lub innych miejsc – chwyć go u podstawy lub załóż na palce aby masować dokładnie najwrażliwsze miejsca. Dzięki dwóm mocnym silnikom stymulacja będzie zdecydowanie bardziej intensywna niż w przypadku innych tego typu zabawek.

Do wyboru mamy 4 poziomy wibracji ciągłych, oraz tryb flirt czyli pięciominutową pętlę zmieniających się intensywności, tak aby nie przyzwyczaić się do jednego typu stymulacji.

Nos, tak jak inne gadżety od Fun Factory jest wodoszczelny, bez obaw możecie się więc bawić w wannie lub pod prysznicem.

 

Moim zdaniem NOS to zabawka wielofunkcyjna i gotowa sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Pierścień jest lekki, dobrze trzyma się na miejscu i trafia tam, gdzie powinien. Zastosowanie dwóch silników w jednym małym urządzeniu było strzałem w dziesiątkę i pozwoliło na jeszcze intensywniejszą zabawę (również solo).

Jeżeli lubicie pierścienie wibrujące, nie jesteście zadowoleni z tych drogeryjnych na „D”, lub uwielbiacie gadżety wielofunkcyjne, kompaktowe i lekkie a jednocześnie dysponujące fajną siłą wibracji to ten gadżet naprawdę może wam się spodobać.