Hejo, hejo! Dzisiaj przychodzę do was z krótkim wpisem na temat tych trzech gadżetów od we-vibe - Match, Chorus i Unite. Jeżeli zastanawiacie się, który z tych modeli będzie odpowiedni  dla was to zapraszam do czytania lub obejrzenia filmu.

 Zapraszam również na profile na instagramie i facebooku, gdzie dodaję relacje o zabawkach, akcesoriach i szeroko rozumianej erotyce.

Wibratory typu C, to chyba najpopularniejszy rodzaj gadżetów dla par od marki We-vibe. Dolną końcówkę wkładamy do pochwy, podczas gdy górna stymuluje łechtaczkę. Ponieważ ta dolna jest bardzo wąska zmieści się w nas również penior partnera (dzięki czemu możemy korzystać z zabawki oboje i to bez użycia rąk).

Przedstawione tutaj gadżety różnią się od siebie ceną, funkcjami oraz wielkością. Mam nadzieję, że chociaż troszkę rozjaśnię na czym polegają różnice między nimi, tak abyście mogli podjąć decyzję, który model w waszym przypadku sprawdzi się najlepiej.

Każde z tych urządzeń wykonane zostało z wysokiej jakości silikonu, którego powłoka jest przyjemna w dotyku i bezpieczna zarówno dla skóry, jak i śluzówki. Wszystkie trzy są także elastyczne, tak aby jeszcze lepiej dopasowywać się do waszych ciał.

Unite

Unite to po prostu klasyka. Wyposażony jest w jeden silnik umiejscowiony w części łechtaczkowej, ale na tyle mocny aby wibracje rezonowały na całą zabawkę. Dodatkowe prążki w kształcie fal pomagają utrzymać wszystko na miejscu i dostarczają dodatkowej stymulacji.

Ten model posiada najwęższą końcówkę waginalną. Grubość 1cm (mniejsza od grubości palca) nie powinna stanowić problemu nawet w przypadku dopasowanych par, dlatego jeżeli chcecie sprawić sobie taki gadżet ale boicie się, że we dwójkę będzie wam za ciasno to zastanówcie się nad Unite.

Do wyboru mamy 10 rodzajów wibracji klikalnych z poziomu pilota lub samej zabawki. Minusem jest brak stopniowania ich mocy.

Gadżet posiada wbudowany akumulator i jest odporny na zachlapania. Oznacza to, że wspólna kąpiel w wannie nie będzie możliwa ze względu na możliwość uszkodzenia zabawki.

Jeden silnik

10 różnych programów pracy

Odporny na zachlapania

Mały rozmiar końcówki dopochwowej dzięki czemu możliwa jest zabawa nawet jeśli partnerzy są idealnie dopasowani do siebie

Sterowanie pilotem dołączonym do zestawu lub z poziomu zabawki

Penetracja: 6,5cm

Grubość końcówki waginalnej: 1cm

Match

Match to wibrator czwartej generacji, który posiada dwa silniki. Jeden w części łechtaczkowej, a drugi w waginalnej, przez co ta druga będzie grubsza niż w przypadku Unite. Wydaje się być też bardziej elastyczny od swojego poprzednika. Fale na obu płatkach są też bardziej wydatne.

Jest wodoszczelny, tak więc zabawa w wodzie, nawet przy pełnym zanurzeniu nie będzie dla niego żadnym problemem. W tym przypadku również mamy do dyspozycji 10 trybów wibracji, ale miłą odmianą jest możliwość wybrania spośród 10 stopni intensywności ten, który akurat w danym momencie będzie dla nas odpowiedni.

Dwa silniki

10 różnych programów pracy

10 poziomów intensywności

Wodoszczelny

Sterowanie pilotem dołączonym do zestawu lub z poziomu zabawki

Penetracja: 6,5cm

Grubość końcówki waginalnej: 1,4cm

Chorus

Chorus to najnowszy i niestety, najdroższy model ze stajni We-Vibe. Co ma do zaoferowania wibrator 6 już generacji?

Oprócz dwóch silników umiejscowionych w tych samych miejscach co Match posiada grubszą, odginalną dolną końcówkę, która zapewnić ma jeszcze lepsze dopasowanie i ukierunkowanie stymulacji na punkt G.

Elastyczność skrzydełek pozostała zachowana, porównałabym ją bardziej do Unite, niż do Match. Chorus również jest wodoszczelny, należy jednak pamiętać aby nie zanurzać pilota w wodzie ponieważ jest on odporny jedynie na zachlapania.

Ciekawym rozwiązaniem było wyposażenie pilota w sensory. Tryb Squezee możemy włączyć przyciskiem umiejscowionym na samej górze. Gadżet będzie wibrował z większą mocą w momencie ściśnięcia pilota. Do wyboru mamy 3 tryby Squeeze. Jeden ciągły i dwa interwały.

W tym modelu mamy możliwość połączenia się z aplikacją We-Connect, dzięki której możemy tworzyć swoje wzory wibracji, a także pobawić się zdalnie z partnerem lub partnerką.

Wbudowany akumulator pozwala na około 90 minut zabawy, a do wyboru mamy 10 rodzajów wibracji i 10 poziomów intensywności.

Dwa silniki

10 różnych programów pracy

10 poziomów intensywności

Wodoszczelny

Sterowanie pilotem dołączonym do zestawu lub z poziomu zabawki

Tryb Squeeze - reakcja zabawki na ściśnięcie pilota

Odginalna końcówka waginalna

Stymulacja punktu G

Zdalne sterowanie

Połączenie z aplikacją We-Connect

Penetracja: 7cm

Grubość końcówki waginalnej: 1,6cm

Podsumowanie

Unite rekomendowałabym parom, które chciałaby rozpocząć zabawę z tego typu sprzętem, nie potrzebują dodatkowej stymulacji w części waginalnej lub są bardzo do siebie dopasowane. Nie wymagają również od zabawki wodoszczelności. Pomimo, że jest to gadżet najstarszej generacji to fakt, że nadal jest produkowany świadczy o tym, że w dalszym ciągu ma swoich zwolenników.

Match umożliwia podwójną mocną stymulację. Jest więc przeznaczony dla osób bardziej wymagających. Poza tym jest wodoszczelny i pozwala na wybór stopnia intensywności wibracji, co dla wielu użytkowników jest kluczowe przy zakupie zabawki erotycznej. Z całej trójki ma też najbardziej elastyczny korpus.

Chorus to gadżet na pełnym wypasie. Posiada wszystkie funkcje poprzednika ale dodatkowo oferuje połączenie z aplikacją, dzięki której możemy odkrywać kolejne, a także bawić się zdalnie. Rozwiązanie zastosowane w pilocie również jest bardzo ciekawe i przydatne szczególnie w kulminacyjnej chwili. Niestety, jego cena może być zabójcza.

Wiesz, że wibrator typu C może wam posłużyć również w innych akcjach? 

1. Po prostu włóż go w gatki. Ty lub Twój partner może sterować wibracjami bezprzewodowo

2. Obejmij skrzydełkami penisa i przesuwaj gadżetem w górę i w dół - intensywniejsze doznania gwarantowane!

3. Użyj skrzydełek niczym delikatnych szczypczyków i dotykaj sutków, łechtaczki i czego tylko zapragniesz!