Sodoma to jedna z tych kinkowych imprez, na której może zdarzyć się wszystko. Dozwolony jest każdy rodzaj zbliżeń i praktyk (oprócz SCATu), a na scenie będą dziać się rzeczy krwiste, pojechane i zwyrolskie :D. Możecie być tego pewni!

Podczas tej edycji zobaczymy performerów burleski, sado-maso oraz dragu. Udostępniony zostanie również kącik do zabaw z igłami, a także specjalny stolik dla masochistów i uległych. Ponadto wielbiciele wax games będą mogli poczuć na własnej skórze ciepły dotyk wosku.

Udostępniony zostanie drugi bar, a cała impreza odbywać się będzie na dwóch salach więc problem z kolejkami po pićku powinien zostać rozwiązany.

Wiecie, że o gadżetach erotycznych mogłabym rozmawiać z wami godzinami, to samo tyczy się klimatycznych imprez...tak więc postanowiłam odpowiedzieć na najczęściej zadawane przez was pytania.

Jestem samotnym uległym/uległą, czy będę miał tam co robić? Czy poznam tam Dominę/Mastera?

Wszystko zależy od Ciebie. Pamiętaj, że każda impreza daje Ci możliwość poznania nowych osób z klimatu. Wystarczy podejść, przedstawić się i zapytać o możliwość rozmowy. Jeżeli chcesz zapoznać się z moim subiektywnym poradnikiem dotyczącym poznawania osób dominujących zajrzyj TUTAJ.

Imprezy w Voodoo kocham również dlatego, że goście są niezwykle serdeczni i o ile nie jest się niegrzecznym bucem można porozmawiać dosłownie ze wszystkimi. 

Jestem samotną kobietą/reprezentuję mniejszość seksualną, czy mogę czuć się bezpiecznie?

Zaliczyłam kilkanaście imprez w Voodoo i mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że w żadnym klubie nie czułam się tak bezpiecznie jak tutaj. Panowie ochroniarze pomimo niezbyt sympatycznego wyrazu twarzy reagują błyskawicznie. Raz zdarzyło mi się, że jakiś ananas pomimo protestów umizgiwał się do mojego kolegi. Panowie z ochrony zareagowali w niespełna 30 sekund i delikwent musiał opuścić imprezę.

Nigdy nie zdarzyło się mi jako kobiecie zostać napastowaną lub obrażoną w tym miejscu. Bywalcy waniliowych dyskotek czy klubów powinni brać przykład od gości kinkowych imprez.

Mniejszości seksualne również są mile widziane. Kolorów klimatu jest nieskończenie wiele, fajnie że jesteś!

Chcę przyjść nago/w dragu/w bieliźnie, czy mogę liczyć na akceptację?

Oczywiście! Nikt nie wyrzuci Cię z klubu i nikt nie wyśmieje Twojego niecodziennego outfitu. Pamiętaj, że nie jest to impreza dla ludzi waniliowych. Możesz na niej spotkać transki, uległe pieski czy też ludzi w lateksie. To co nie jest zabronione regulaminem imprezy jest dozwolone!

Boję się, że ktoś mnie rozpozna/zostanę gwiazdą Youtube

Na imprezie obowiązuje całkowity zakaz fotografowania i filmowania. Zapisy odbywają się poprzez e-mail aby zminimalizować ryzyko dostania się do środka "randomowych patrzaczy". Jeżeli poczucie wstydu powstrzymuje Cię przed wizytą to po prostu załóż maskę. Nikt Cię nie rozpozna i będziesz mógł bawić się swobodnie.

Czy spotkam tam kogoś na seks?

Sodoma nie jest imprezą swingerską. Została stworzona z myślą o miłośnikach klimatu BDSM i nie ma tam kącika do swingu. Jeżeli wybierasz się tam z takim zamiarem to najpewniej mocno się rozczarujesz. Oczywiście dochodzi między uczestnikami do rozmaitych aktów seksualnych, takich jak np. oral ale w 99% są to pary, które uwielbiają public play.

Chciałbym spróbować z moją partnerką public play, czy istnieje taka możliwość?

Jak najbardziej! Pamiętajcie jednak o innych uczestnikach zabawy i zachowaniu higieny. Publiczna chłosta, czy poniżanie są jak najbardziej ok! Angażowanie w to innych, którzy nie do końca mają ochotę na takie spędzanie czasu - nie. 

Nie interesują mnie pokazy na scenie/są dla mnie za mocne, czy mimo wszystko warto przyjść?

Hmm...moim zdaniem tak. Ja nie lubię np. igieł i po prostu nie wchodzę do sali z igłami. Ten czas mogę spędzić na spokojnym wypiciu yyy...herbaty! Albo na rozmowie z innymi gośćmi, którzy tak jak ja mają awersję do niektórych praktyk. 

Jestem introwertykiem. Czy mogę po prostu usiąść i poobserwować otoczenie zanim nawiążę z kimś kontakt?

Oczywiście! Ja również nie przepadam za chodzeniem po całej sali. Jest nas dużo, mamy różne pomysły, potrzeby i spojrzenie na kink więc naprawdę fajnie się to wszystko ogląda. Nikt nie zmusza Cię do interakcji z innymi uczestnikami zabawy.

Tak więc impreza jest dla wszystkich, którzy są zainteresowani szeroko pojętym kinkiem. Poszukiwacze przygodnego seksu będą czuli się rozczarowani, a wielbiciele ostrej i krwistej zabawy dopieszczeni. Napiszę to jeszcze raz - na tej imprezie możesz naprawdę poczuć się swobodnie. Przyjdź w dragu, w stroju kucyka, na golasa lub w każdym innym odjechanym looku (edycja halloweenowa daje nam tutaj naprawdę wiele możliwości :D) i zostaniesz zaakceptowany. Wstydziochy mogą założyć maskę. 

Pamiętaj jednak o elementarnych zasadach kultury:

- zanim weźmiesz coś co należy do kogoś innego zapytaj o pozwolenie

- brak wyrażonej zgody (milczenie) nie oznacza zaproszenia do zabawy

- nie odnoś się wulgarnie do nieznanych Ci uległych jeżeli nie wyrazili na to chęci (to samo dotyczy praktyk)

- nie wyśmiewaj innych uczestników imprezy z powodu stroju, upodobań, wyglądu czy preferencji seksualnych