Warsaw Femdom Party odbędzie się za niespełna miesiąc w Studio Skandal. Miejsce, oprócz frywolnej nazwy, kusi pięknymi wnętrzami i obsługą na wysokim poziomie.

Organizator zadbał, aby każda kobieta mogła poczuć się tej nocy wyjątkowo i w otoczeniu uległych spędzić ten czas owocnie. Nie ma się czemu dziwić biorąc pod uwagę fakt, że impreza powstała dzięki inicjatywie Domin, które pragnęły stworzyć przestrzeń dla szeroko rozumianego Femdomu. Ma być pięknie i zmysłowo.

Czas przyjrzeć się szczegółom, zaczynajmy!

Data: 09.11.2019

Miejsce: Studio Skandal, ul. Sienkiewicza 4 Warszawa

Koszt: 300zł (zainteresowani mogli kupić bilety w przedsprzedaży, ich cena zaczynała się od 250zł/os.)

W cenie jest open bar, przekąski, wstęp na pokazy oraz dostęp do playroomu. Odbędzie się także loteria, w której będzie można wygrać niesamowite nagrody (oczywiście w kinkowym stylu), oraz targ niewolników. Sesje w lochach są dodatkowo płatne.

O pokazach możecie poczytać na stronie www.warsawfemdomparty.pl, wydaje mi się jednak, że dla większości z was ważne jest poznanie zasad panujących na imprezie.

Zacznijmy od prezentacji, wszak wiadomo, że nie szata zdobi człowieka ale nawiązanie kontaktu z Dominą będąc odzianym w rozciągnięty sweter i brudne buty nie tylko może spotkać się z dezaprobatą ale i zostać uznane za brak szacunku. Nie zapominajcie, że Panie chcą olśniewać wyglądem również po to, aby to wam, uległym, sprawić przyjemność. 

Jak więc się ubrać?

Ponadczasowy garnitur, koszula albo zupełnie odjechane stylizacje pet play czy fetish. Cross-dreserzy również są mile widziani, tak samo jak odważni ulegli panowie w stroju Adama :D. 

W skrócie - ubierz (lub rozbierz!) się tak, aby zainteresować swoim wyglądem dominującą płeć piękną.

Jak zwrócić na siebie uwagę Dominy?

Trudno jest w paru akapitach zawrzeć wszystkie dobre rady. Zwróć uwagę, że jesteśmy różne i mogę odnieść się do pożądanego typu zachowania, które odpowiada mi i moim koleżankom. Wydaje mi się jednak, że poniższe zasady będą uniwersalne i ich przestrzeganie sprawi, że zostaniesz zaakceptowany. 

Po prostu przedstaw się. W tym celu najbezpieczniej jest podejść do wybranej Pani (jeżeli jest pochłonięta rozmową - nie przeszkadzaj), ukłonić się i powiedzieć coś miłego. Nawet przejedzony już komplement odnoszący się do wspaniałego wyglądu powinien przełamać pierwsze lody.

Staraj się używać takich określeń jak Pani, Lady, Mistress. Oczywiście wiele kobiet nie lubi "paniowania" ale na pewno zwrócą Ci uwagę abyś mówił do nich po imieniu.

Pamiętaj, że nie wszystkie Panie będą sobie życzyć Twojego towarzystwa. Spowodowane może to być różnymi czynnikami jak choćby zmęczeniem czy prozaicznym bólem głowy. Nie unoś się i nie obrażaj. Wszyscy jesteśmy ludźmi.

Po przedstawieniu się możesz zaproponować coś do picia (uwaga, Panie mogą odmówić ze względu na dbałość o swoje bezpieczeństwo. Drink od nowo poznanej osoby może okazać się tragiczny w skutkach). Nawet jeżeli odmówi będzie to miły gest, który najprawdopodobniej doceni.

Tak naprawdę z dominującą Panią możesz porozmawiać o wszystkim. Jesteśmy ludźmi, tak jak Ty i poza femdomem mamy wiele zainteresowań. Z moich obserwacji wynika, że dla Domin najciekawszym organem u mężczyzny jest mózg. Popisz się swoim intelektem, a zostanie to odnotowane i docenione.

Jak zrazić do siebie Dominę?

Zachowując się jak niewychowany dzieciak lub napalony nastolatek:

Upij się

To jest NAJGORSZE co możesz zrobić. Jeżeli wydaje Ci się, że po alkoholu będziesz super wygadany to od razu informuję, że tylko Ty odniesiesz takie wrażenie. 

Dotykaj Dominy lub jej własności bez pozwolenia

Porozmawiałeś z wymarzoną Panią i czujesz, że łączy was coś więcej? To są Twoje uczucia i niekoniecznie mogą być zbieżne z uczuciami drugiej strony. Zanim dotkniesz - ZAPYTAJ

Przerywaj rozmowę

Tutaj chyba nie muszę za wiele tłumaczyć. Jest to niegrzeczne i może zostać odebrane jako brak szacunku.

Na wstępie zapytaj o możliwość wylizania/wymasowania stóp

Fajnie, że lubisz buty i stópki ale nie proś kobiety o udostępnienie części swojego ciała/garderoby do użytku obcej osobie. Daj się poznać!

Nie mów "proszę", ani "dziękuję"

Rób niewybredne uwagi, używaj wulgaryzmów

Obrażaj się, gdy usłyszysz NIE

Tak jak napisałam wyżej - możemy czuć się źle, być zmęczone lub niezainteresowane bliższym kontaktem. Nie można wszystkim się podobać i zawsze tryskać dobrym humorem. Domina = człowiek.

Nie wymawiaj słowa bezpieczeństwa podczas praktyk 

Boli tak, że nie dajesz rady ale chcesz zaimponować Pani? Super, ale Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Część Pań będzie Cię widziała pierwszy raz. Trudno jest ocenić poziom Twoich możliwości w tak krótkim czasie jak jedno spotkanie. Nie wiesz kiedy powiedzieć STOP = nie można Ci ufać -> nie można się z Tobą bezpiecznie bawić bo może stać się tragedia.

I to by było na tyle. Mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy się na miejscu, do miłego :)!