Fun Factory SmartBalls Duo kulki gejszy czerwone Wyświetl

Fun Factory SmartBalls Duo kulki gejszy czerwone

Fun Factory Fun Factory

Nowy

 

ZDROWIE I PRZYJEMNOŚĆ

Polecany przez specjalistów trening biofeedbackowy mięśni dna miednicy

Wzmacnianie doznań podczas seksu

Wspomaganie leczenia mięśni dna miednicy

Profilaktyka zdrowego dna miednicy

Zdrowa ciąża i zdrowy poród

Smartballs to kulki waginalne zwane inaczej kulkami gejszy służące do trenowania mięśni dna miednicy w najbezpieczniejszy sposób.

Wibracje kulek idealnie trenują mięśnie dna miednicy, wzmacniają mięśnie kegla i poprawiają elastyczność pochwy co w efekcie pozwala odczuwać większą przyjemność z seksu.

SmartBalls zostały wyprodukowane w Niemczech, z niezwykle bezpiecznego silikonu medycznego.

Średnica kulek: 3,6cm

Waga: około 76g

Ze względu na wagę oraz średnicę kulek polecam je osobom początkującym.

UŻYWAJ NIEZAUWAŻALNIE W CIĄGU DNIA

Dla uzyskania najlepszych efektów ćwiczenia powinny być wykonywane w trakcie normalnego poruszania się. Kulki mogą być stosowane od 10 do 30 minut dziennie. Po konsultacji z lekarzem, mogą być stosowane po porodzie wraz z innymi ćwiczeniami.

Ergonomicznie uformowane wgłębienie na palec ułatwia wsunięcie kulek do pochwy. Dzięki innowacyjnej technologii możliwa jest wyjątkowo cicha praca kulek i szybkie rotacje kulek umieszczonych wewnątrz.

JEDNA CZY DWIE KULKI?

Pojedyncze kulki smartballs UNO polecane są osobom początkującym, oraz kobietom z obniżoną macicą lub tyłozgięciem macicy. Będą też preferowane przez kobiety drobniej zbudowane. Dla większości kobiet o typowej budowie odpowiednie będą kulki podwójne - smartballs DUO.

SMARTBALLS W SEKSIE

Sue Johanson poleca kulki kobietom doświadczającym przyjemność z delikatnej stymulacji pochwy. Niezauważalna dla nikogo przyjemność to wspaniałe urozmaicenie dnia! Kobiety ceniące zabawy analne mogą po włożeniu kulek do pochwy zastosować niewielki wibrator do penetracji analnej (np. miniVIBES), który wprowadzi kulki w dodatkowe ekscytujące drgania działając od środka!

Wskazówki:

- używaj podczas codziennej aktywności fizycznej od 10 do 30 minut dziennie

- jeżeli nie jesteś pewna, czy trening z kulkami gejszy jest dla Ciebie - zapytaj swojego ginekologa lub fizjoterapeutę urologicznego

- jeżeli jesteś osobą o drobniejszej budowie ciała lub zaawansowaną wybierz kulki o mniejszej średnicy

- czyść zabawkę przed i po użyciu płynem do higieny intymnej i zostaw do wyschnięcia

- używaj z lubrykantami na bazie wody. Pozwoli Ci to na bezproblemową aplikację i większą radość z używania kulek

- nie używaj wazeliny, lubrykantów silikonowych oraz olejów ponieważ mogą zniszczyć silikon medyczny, którym pokryte są kulki

Więcej szczegółów

Dostępny

89,35 zł

Można stosować z lubrykantami na bazie wody. Czyścić za pomocą wody z dodatkiem płynu do higieny intymnej lub preparatów do czyszczenia zabawek intymnych.

Materiał: silikon medyczny
Wibracje: NIE
Dostępność w sklepie: Od ręki

Fun Factory to czołowa marka wysokiej jakości zabawek erotycznych wykonanych z bezpiecznego silikonu medycznego. Marka słynie z kolorowych zabawek erotycznych o fantazyjnych kształtach, wielokrotnie nagradzanych za design. Dzięki Fun Factory klienci mogą cieszyć się swoim życiem seksualnym, wprowadzając w nie urozmaicenia i zapobiegając monotonii. Wszystkie gadżety produkowane są w Niemczech - Made in Germany to ważne hasło jakości, której klienci mogą zaufać.


Butiki firmowe Fun Factory zaprojektowane przez światowej sławy designera Karima Rashida przypominają galerie sztuki współczesnej. W Polsce zabawki Fun Factory dostępne są w najlepszych sklepach erotycznych i na oficjalnej stronie Fun Factory.